Регистрация Вход в акаунта

40 години от аварията в Чернобил. Подкрепяте ли използването на ядрена енергия днес?

Вота ще бъде видим след като се логнеш в акаунта си!

Ако нямаш регистрация, регистрирай се, за да виждаш вота на тази анкета,
както и да създаваш анкети!

Напиши коментар към тази анкета...

Още анкети от категория По света и у нас
За реклама
40 години от аварията в Чернобил. Подкрепяте ли използването на ядрена енергия днес?